Materiály na tapety

Materiály

Vzorník materiálů na tapety

Tapety tiskneme na mnoho druhů materiálů - klasické tapety vyžadující lepidlo, samolepicí či magnetické tapety, fototapety lesklé, matné, sametové, stříbřité či perleťové. Tiskneme tapety jejichž povrch je hladký či různě strukturovaný: jemný či hrubý štuk, antická omítka či lněné plátno. Nejlepší je materiál si osahat u nás - Showroom Praha 7. Můžete si stáhnout i Vzorník materiálů (PDF).

Satin Leather 195matt

Voděodolná vliesová tapeta bez obsahu PVC, odolná proti vlhkosti. Zpomaluje hoření, odstranění suchou cestou, rychleschnoucí, zabraňuje šíření prasklin, potiskovatelná UV a latexovými barvami. Na stěnu se aplikuje speciálním lepidlem na tapety z netkaných textílií.

Cenový rozsah včetně tisku dle plochy: 630 - 1080 Kč/m2

(Kód: SI2535)

Satin Facets 195matt

Vliesová tapeta, saténová povrchová úprava, voděodolná, odolná proti vlhkosti, zpomaluje hoření. Lze odstranit suchou cestou, rychleschnoucí, zabraňuje šíření prasklin ve zdi. Je vysoce odolná proti poškrábání. Aplikace speciálním lepidlem na tapety z netkaných textílií.

Cenový rozsah včetně tisku dle plochy: 630 - 1080 Kč/m2

(Kód: SI2536)

Vliesová tapeta Latex 200matt

Vliesová tapeta bez obsahu PVC. Speciální netkaný hladký homogenní povrch, odolná proti vlhkosti, zpomaluje hoření, odstranění suchou cestou. Aplikace na stěnu speciálním lepidlem na tapety z netkaných textílií.

Cenový rozsah včetně tisku dle plochy: 630 - 1080 Kč/m2

(Kód: SI2501)

Vliesová tapeta UV 150 matt 2500

Vliesová tapeta bez obsahu PVC. Speciální netkaný a plně matný homogenní povrch, který svou jemnou strukturou připomíná ruční papír. Je odolná proti vlhkosti, zpomaluje hoření a odstraňuje se ze zdi téměř suchou cestou. Aplikace na stěnu speciálním lepidlem na tapety z netkaných textílií.

Cenový rozsah včetně tisku dle plochy: 630 - 1080 Kč/m2

(Kód: SI2500)