Tapety na zeď Tisk tapet na zeď Fototapety na zeď

Tapety na zeď. Kvalitně. Na míru.

3 kroky k Vaší tapetě

Vyberte materiál

Podívejte se na naši širokou nabídku materiálů tapet, jako jsou samolepící tapety, vliesové, dekorační, strukturované, omyvatelné, ekologické bez obsahu PVC a mnoho dalších. A vyberte si pro vaši zeď ten nejvhodnější.

Více informací najdete v sekci Materiály. Nebo si můžete osahat vzorník tapet v našem Showroomu.

Vybrat

Vyberte motiv

Můžete vybírat z naší LizArt galerie, kde jsou pro vás všechny motivy zdarma a to jak kvalitní fotografie, tak tisíce různých tematických patternů.

Další možností je zaslání vlastního motivu nebo kvalitní fotografie či motivu vybraného z fotobanky (např. Shutterstock, Adobestock nebo Patterndesigns).

Naše motivy

Poptejte

Tapetu poptejte pomocí našeho poptávkového formuláře nebo nám přímo zašlete email s vaším požadavkem. Tapetu dodáme do 7 pracovních dnů od schválení finální podoby.

V případě zájmu také zařizujeme profesionální instalaci, která vám od nás zaručí garanci v případě reklamace.

Poptat

Tapety na zeď - divider

Proč my

Přes 15 let v oboru

Celý náš tým se v oboru polygrafie pohybuje více než 15 let, proto máme široké zkušenosti se všemi druhy tisků a materiálů a stále se zdokonalujeme a modernizujeme. Realizovali jsme již tolik zakázek, že je snad ani nelze spočítat. Prošla nám rukama nepřeberná řada materiálů, vyzkoušeli jsme spoustu technologií a tiskařských strojů.

Byli jsme např. jedni z prvních v Evropě, kteří používali ekologický bezzápachový latexový tisk. A stále držíme krok s dobou a nejnovějšími tiskovými technologiemi a materiály.

Tiskneme tapety a samolepky více než 20 let

Nejnovější technologie

Za kvalitu našich produktů mohou z velké části právě technologie, které máme k dispozici. Nechceme vás zatěžovat technickými detaily, ale dovolíme si říci, že máme k dispozici nejmodernější a nejekologičtější tiskové stroje, které v současné době existují.

Vlastníme např. latexové tiskárny HP LATEX 1500 a HP LATEX R2000, jejichž hlavní výhodou je jejich ekologický provoz a použití barev na vodní bázi, které nezatěžují životní prostředí. Umožňují kvalitní, odolný a přesný tisk i ve velkých rozměrech, který je pro interiéry vhodný i tím, že je bezzápachový. Neustále testujeme nová tisková média pro tisk tapet, jejich kvalitu, tisk, roztažnost, odolnost. Prostě už dlouho patříme ke špičkám v oboru.

Tiskneme tapety a samolepky více než 20 let

Profesionální instalace

Většinu tapet si určitě zvládnete nalepit sami. Chcete-li mít ale jistotu a garanci, můžete využít naše profíky: v rámci našich služeb nabízíme také profesionální instalaci tapet. Samozřejmě vám zeď před nalepením také zpenetrujeme, aby byl výsledný efekt co nejlepší a hlavně trvanlivý.

Poradíme si i s drobnými komplikacemi jako jsou rohy, výstupky, zásuvky, drobná poškození zdi a hlavně, už to máme trochu v rukách, přeci jen jsme již nalepili tisíce metrů.

Instalace tapet - profesionální polepy
Tapety na zeď - divider

Realizace

Tapety na zeď - divider

Materiály

Na co myslet při výběru tapety

1. Specifikace podkladu pod tapetu

Tzn. jestli je zeď hladká (např. sádrokarton nebo nová vystěrkovaná broušená zeď) nebo hrubší. Jde totiž o to, že samolepící tapety jako je např. WallWrap nebo vliesové tapety s menší gramáží lze použít pouze na hladké podklady (neproznačí se tím struktura zdi). Vliesové tapety se silnější gramáží se tedy hodí hlavně na hrubší zdi, které mohou mít nějaké menší praskliny a nerovnosti.

2. Motiv versus povrch tapety

Pokud si zákazník bude chtít vybrat hladkou a nebo strukturovanou tapetu, měl by také myslet na to, jaký motiv se na tapetu bude tisknout (fotografie nebo vektorová grafika). Strukturovaná tapeta (plátno, benátský štuk, imitace kůže…) může ve většině případů svojí strukturou motiv ještě umocnit a dát tím tapetě další rozměr.

3. Kvalita fotografie nebo grafiky

U fotografií by standardně mělo být rozlišení min. 300dpi. U ostatního typu grafiky kvalitu již zaručuje typ souboru do kterého je grafika uložena (vektory, PDF)

4. Kde bude tapeta nalepena

Vzhledem k tomu, že některé tapety jsou částečně omyvatelné, vysoce pevné (větší gramáž) nebo mají certifikát nehořlavosti, je potřeba při výběru materiálu myslet také na to, v jakém typu interiéru se bude tapeta instalovat (kuchyň, chodba, kavárna či restaurace, dětský pokoj,…)

5. Monitoring zdi

Pokud si klient u nás objedná také instalaci, měl by počítat s tím, že její součástí je vždy monitoring zdi na kterou se tapety bude lepit. Je to kvůli tomu, aby tapetář, který tapetu bude lepit, počítal popřípadě s nějakými komplikacemi (vlhká nebo poškozená zeď, zásuvky, podlahové lišty) a hlavně, aby na základě svého úsudku a zkušeností na tyto věci upozornil zákazníka a také obchodníka, který zakázku řeší. Týká se to také penetrace zdi, která ve většině případů musí být udělána také a je potom součástí cenové nabídky.

Tapety na zeď - divider

Patterny (motivy)

Tisíce motivů pro Vás zdarma

Vzhled vaší budoucí tapety si můžete vybrat z naší galerie, kde jsou stovky motivů různých stylů. A to pro vás vše máme zadarmo k využití. Stačí si jen vybrat motiv, určit velikost zobrazení a je hotovo!

Najdete u nás motivy na dětské tapety, ethno vzory, květinové motivy na tapety nebo třeba tyto úžasné moderní vzory na tapety anebo fotografie na tapety...

Myslíme i na děti: licencované Panenky LOL na tapety na zeď, dveře či nábytek

Tapety na zeď - divider

Poptávkový formulář

Do poptávkového formuláře napište všechny potřebné informace týkající se vaší budoucí tapety. Po zpracování se vám ozveme s cenovou nabídkou a případným upřesněním detailů jako jsou – rozměry, typ a kvalita stěny nebo podkladového materiálu atd.

Potřebujete kalkulaci, poradit, osahat si vzorníky či navštívit náš showroom?

Kontaktujte nás:

+420 771 154 255

info@lizart.cz

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost SMART MEDIA SYSTEM s.r.o. (LIZART) kontaktovala.

Tapety na zeď - divider

Kontakt

Kontaktní údaje

www.LIZART-DESIGN.cz provozuje:

SMART MEDIA SYSTEM s.r.o.
U Průhonu 1079/40, Praha 7, 170 00

Tel.: +420 771 154 255
E-mail: info@lizart.cz

Provozní doba: 9:00 - 17:30

Navštivte nás, v našem showroomu, kde si můžete osahat jednotlivé materiály, prohlédnout si galerie motivů i ukázky tisků a instalací přímo na zdi. Můžete si zde rovnou objednat a následně i hotové tapety vyzvednout.

IČ: 03018521, DIČ: CZ03018521
Zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložce 226488

CZ

EN

ES